OFERTA


Kartony klapowe to jeden z najczęściej używanych rodzajów opakowań.

Służące najczęściej jako opakowania zbiorcze lub kartony przeprowadzkowe. Kartony klapowe są wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne, jednocześnie chronią produkty przed uszkodzeniem. Nie wymagają wykonania wykrojnika.

Produkujemy pudła klapowe o dowolnych wymiarach, również z nadrukami o dowolnej kolorystyce. W zależności od zastosowań wykonujemy pudełka z tektury falistej 3 lub 5 warstwowej.



Pudełka fasonowe wykonywane są za pomocą wykrojnika.

Dzięki zastosowaniu matrycy możemy wycinać praktycznie dowolne kształty. Stanowią doskonałe zabezpieczenie towaru a zarazem mogą służyć jako ekspozycja pakowanego towaru. Produkujemy pudełka fasonowe w dowolnych rozmiarach według wytycznych klienta oraz według katalogu FEFCO. Wykonujemy nadruki metodą fleksograficzną o dowolnej kolorystyce na kartonach z tektury falistej i litej oraz technologią termodruku (hot-staping).



Dodatki

Produkujemy całą gamę elementów zabezpieczających produkty podczas transportu:
• przekładki,
• kątowniki z tektury falistej,
• wkładki wypełniające,
• kratownice.



Katalog FEFCO

Katalog FEFCO jest zbiorem podstawowych wzorów opakowań kartonowych mającym na celu zastąpić skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury prostymi symbolami powszechnie rozumianymi, niezależnie od różnic językowych. Z katalogu FEFCO korzystają producenci kartonów na całym świecie.